Ingvart vyrostl, od teď jsme LevinFelin
Ingvart vyrostl

Ingvart vyrostl, od teď jsme LevinFelin

Měníme název a rozšiřujeme nabídku. S radostí vám představujeme svět LevinFelin a spolu s ním nové produkty pro děti od 0 do 10 let. Kromě oblíbených rostoucích postýlek se můžete těšit například na hravá ponča, čepice a nákrčníky, ale také na ložní prádlo a polštářky.

Proč jsme se rozhodli pro změnu? Tak jako naše postýlky rosteme i my. Chceme vám pomáhat při zařizování dětského pokoje a výběru doplňků pro vaše děťátko. Chceme vám přinášet ještě více kvalitních a barevných produktů pro vaše ratolesti. A to nejen pro ty nejmenší. U nás nakoupíte různý sortiment i pro větší kulky a holky.

Pro klidný spánek

Co všechno u nás najdete? Samozřejmě, pro ty nejmenší si u nás stále můžete vybrat z nabídky rostoucích postýlek a výbavičky na míru.

Nabízíme však sortiment na spaní i pro větší děti. Povlečení různých barev a vzorů jsou ze 100% bavlny a vašemu děťátku přinesou ty nejkrásnější sny. Vyrobíme je na míru podle vašeho přání – s volány nebo volánů, pro děti různého věku. Snadno je sladíte s prostěradly či baldachýny pro královský spánek.

Máme pro vás i trendové polštáře rozličných tvarů, barev i materiálů. Můžete je využít jako dekoraci, ale i do postýlky pro děti jakéhokoliv věku. Pletené polštáře zútulní každý dětský pokoj, z písmenkových polštářů zase můžete poskládat například jméno vašeho děťátka a vytvořit pro něj vlastní koutek.

Praktické kousky na každý (k)rok

Pro děti od 0,5 až do 12 let máme v nabídce univerzální pončo na koupání v mnoha krásných pastelových barvách. Využijete ho na pláži, koupališti nebo při každodenní koupeli doma.

Dětská ouška různého věku zahřejí bavlněné čelenky a korunky. Kromě praktické stránky jsou originálním doplňkem dětského outfitu.

Jako stvořený na jarní a podzimní procházky je set čepice a nákrčníku. Jak je už u nás zvykem, i v tomto případě máte na výběr z mnoha barev a střihů či s veselými doplňky jako mašličky a ouška.

Všechen textil se ručně šije u nás a můžete se tak spolehnout na slovenskou kvalitu. Látky vybíráme s důrazem na citlivou dětskou pokožku. Naše radost z tvorby dětských věcí zůstává stejná i s novým názvem.

Proč LevinFelin?

 

A co znamená náš nový název? Levin je starší anglický výraz pro blesk či záblesk. Vyjadřuje kreativitu, kterou vkládáme do každého jednoho kousku v naší nabídce.

Feline je latinsky kočka. Symbolizuje pro nás generaci, která je odvážná, hravá a nebojí se nových dobrodružství. Kočka provází i naše logo.

 

Malé dobrodružství čeká i nás. Název značky LevinFelin nám totiž otevírá dveře na mezinárodní trh. Naším snem je dostat slovenské produkty k maminkám po celém světě.

 

Věříme, že od nynějška u nás najdete ještě více pěkných a praktických kousků pro své děti. Sledujeme trendy, nabídku neustále rozšiřujeme a všechno, co bude možné, rádi přizpůsobíme vašim individuálním potřebám.

Přihlaste se k odběru novinek a získejte 5% slevu na vaši první objednavku
Nové produkty, nápady, články a akce, nezměškejte nic, co by vás mohlo zajímat
Logo footer
© LevinFelin 2022